360FIT ANKARA

Danışan Yorumları

1.

360Fit Ankara

3 Haftada 3,5 Kilo

Herkese Merhaba!

Kısa ve öz olarak ‘360FitAnkara bir harika dostum! 😎’ diyebilirim.

Ama bununla yetmez.

Sporu hiççç sevmeyen biri olarak ben, çoook keyifli bir ay geçirdim. Toplamda 18 cm incelerek, yağdan 3.5 kg verdim. Hepitopu 3 hafta kadar bir zamanda.

Çok da kolay oldu; çünkü sporu kendi yapan makineleri var! 😁💪🏻 Açıkçası pek de yorulmadan, 1 saat içinde sanırım 4 saatlik falan spor yaptırıyor. Buse Hanım, caanım diyetisyenim; gencecik, yepyeni taze bilgileri olan, sevdiğiniz şeylerden oluşan yiyecekleri, sizinle birlikte hazırladığı mönüye dahil ederek, takibini de keyifle sağlayan, çok büyük bir destekçi. Çok şey öğretti. Kendisine çok teşekkür ederim. 🥰 Spor hocaları canım Pınar ve canım Hazel 💗 hocalarım… Birebir spor koçluğu yaparak, keyifli ve verimli spor saatleri geçirmemdeki en büyük isimler oldular. Kendilerine de çok teşekkür ederim. Kerim Bey, Osman Bey, iyi ki varsınız. İyi ki tanıdım sizi. Elinize emeğinize sağlık ki böylesi bir kompleksi Ankara’da ilk ve tek olarak var edebildiğiniz için.

2.

360Fit Ankara

4 Hafta 9 Kilo

4 hafta gibi kısa bir sürede 9 kg gibi inanması güç bir kilo verdim. Tesisinizde mevcut cihazları kullanarak yaktığımız kalorilerin yanında deneyimli ve uzman diyetisyen kadronuzun verdiği beslenme önerileri ile yaşam kalitemi yükselttiniz. Değerli 360fit ailesine başarılı çalışmaları ve güler yüzlü yaklaşımlarından dolayı teşekkür eder, sizlerle birlikte olmaktan dolayı büyük keyif aldığımı tüm içtenliğimle paylaşmak isterim.

danisan02
danisan03

3.

360Fit Ankara

Kısa sürede etkili sonuçlar

Merhabalar, 360 Fit Ankara çok güleryüzlü ve yardımsever. Aşama aşama tüm analizlerimi inceleyerek diyet listeleri ile muhteşem bir program yaptılar. Kısa sürede çok güzel sonuçlar aldım. Daha önce her şeyin bir arada olduğu böyle bir tesis ile karşılaşmamıştım. Herkese tavsiye edeceğim. Bir ay boyunca çok mutlu ve güzel zaman geçirdim.

Fit olmak için

Bize ulaşın

Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2753. Cadde Orun Villaları No:33 Çayyolu Çankaya/ANKARA
+ 90 543 360 0 370