360FİT DİYET

img

360Fit Diyet

360 Fit Ankara online diyet, yoğun iş temposu yüzünden gelebilmek için vakti olmayan ya da başarılı danışanlarımızı görüp başka şehirlerde ikamet eden siz danışanlarımız için hazırlanmış olan beslenme programıdır.

Başka deyişle online diyet, sizlere evinizin ferahlığında kilo verme ya da kilo alma hizmeti sunan başarılı bir yöntemdir.

Bu uygulama kapsamında diyetler tamamen kişinin günlük yaşam alışkanlıkları ve ihtiyaçlarıyla uyumlu, kişiye özel beslenme programlarından oluşmaktadır. Kişiye özel programlar bireyin yaş, cinsiyet, boy, kilo ve istenen kan tahlilleri doğrultusunda diyetisyen tarafından planlanmaktadır.

img

Diyetiniz Günlük Enerji İhtiyacınızla Uyumlu Olmalıdır

Kişinin hedef kilosuna ulaşabilmesi için günlük enerji ihtiyacına göre tüketim yapması gerekir. Bunun için gerekli olan enerjinin hesaplanmasında kişinin yaşına, bazal metabolizma hızına, kilosuna, boyuna bakılmasının yanında hayatına kattığı egzersiz planını da baz almak gerekir.

img

Diyetiniz Sağlık Sorunlarınıza Uygun Olmalıdır

Diyabet, hipertansiyon, tiroid gibi sağlık problemlerinin var olmasında egzersiz ile birlikte diyet listesindeki yağ, karbonhidrat, protein oranları da değişkenlik gösterebileceğinden diyet programınız mutlaka bir beslenme ve diyet uzmanı tarafından planlanmalıdır.

img

Diyetiniz Sürdürülebilir Olmalı

360 Fit Ankara sisteminde hedef kilonuza ulaştıktan sonra önemli olan bundan sonraki yaşamınızda bir kağıda bağlı kalmadan, alışkanlıklarınızı değiştirebilecek ve gün içindeki besin tüketiminizi dengeleyecek kadar yeterli bilgi sahibi olarak sistemi tamamlamanızdır.

Bütün süreci çevrimiçi olarak takip ederek, mekandan bağımsız beslenme planınıza ve diyetisyeninize ulaşabilirsiniz.

Fit olmak için

Bize ulaşın

Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2753. Cadde Orun Villaları No:33 Çayyolu Çankaya/ANKARA
+ 90 543 360 0 370
Open chat
1
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabilirim?